Náš tím pozostáva z odborníkov na všetko dôležité, čo sa nachádza vo vnútri budovy. Vďaka našim skúsenostiam, zodpovednosti a flexibilite umožňujeme našim klientom rýchlejšie rozvíjať svoj business.

Spoločnosť BK na základe svojich dlhoročných skúseností prináša svojim klientom komplexné a efektívne riešenia v oblasti technológií budov v súlade s európskymi a svetovými štandardmi. Spoločnosť BK má viac ako 25 ročnú históriu a svoje služby poskytuje okrem Slovenska aj na zahraničných trhoch. Spoločnosť BK prináša svojim klientom komplexné a efektívne riešenia v oblastiach:

Elektroinštalácie ➔

Facility management ➔

Stavebné rekonštrukcie ➔

Výroba rozvádzačov ➔

História spoločnosti

História spoločnosti BK, a.s. siaha do roku 1995 a jej činnosť sa zo začiatku zameriavala na predaj osvetľovacej techniky a svietidiel. O tri roky neskôr spoločnosť rozšírila svoju ponuku služieb o realizáciu a montáž elektroinštalácií.

V roku 2000 v spoločnosti vznikla nová divízia facility managementu a otvorila svoje strediská po celom Slovensku. Spoločnosť postupom času začala získavať mnohé významné zákazky na Slovensku ale aj v zahraničí. V roku 2008 spoločnosť zahrnula do svojho portfólia aj výrobu nízkonapäťových rozvádzačov a otvorila v priestore budovy výrobnú halu.

V roku 2017 spoločnosť pribrala do svojho portfólia služieb aj realizáciu stavebných rekonštrukcií a fit outov. V roku 2021 sa spoločnosť BK, a.s. stala členom skupiny ZSE.

Certifikáty

Spoločnosť BK poskytuje svoje služby na základe európskych a svetových štandardov.

Nie je nad osobný kontakt

Pošlite nám Vaše otázky alebo požiadavky a čoskoro sa Vám ozveme.

BK logo

Spoločnosť BK na základe svojich dlhoročných skúseností prináša svojim klientom komplexné a efektívne riešenia v oblasti technológií budov v súlade s európskymi a svetovými štandardmi. Spoločnosť BK má viac ako 25 ročnú históriu a svoje služby poskytuje okrem Slovenska aj na zahraničných trhoch.

Sociálne siete