O nás

BK, a.s. má bohatú históriu, ktorá siaha až do roku 1995, kedy sme sa zameriavali na predaj osvetľovacej techniky a svietidiel. S plynulým vývojom sme postupne rozširovali naše služby. V roku 1998 sme pridali do našej ponuky služieb realizáciu a montáž elektroinštalácií a o dva roky neskôr sme založili novú divíziu facility managementu s pobočkami po celom Slovensku. Vzhľadom na náš rastúci vplyv a získanie mnohých významných zákaziek na Slovensku aj v zahraničí sme sa rozhodli ďalej posilňovať a rozširovať naše portfólio služieb.

V roku 2008 sme začali vyrábať nízkonapäťové rozvádzače v priestore našej vlastnej výrobnej haly. V roku 2017 sme pridali do našej činnosti realizáciu stavebných rekonštrukcií a fit outov, čím sme sa stali ešte viac komplexným partnerom pre našich klientov. V roku 2021 sme sa stali súčasťou skupiny ZSE, člena skupiny E.ON čo nám otvorilo nové príležitosti pre ďalší rozvoj a rast. Tento krok nás posilnil ako významného hráča na trhu a umožnil nám využívať synergie so skupinou ZSE.

Náš cieľ

Naším cieľom je budovať dlhodobé a úspešné partnerstvá so všetkými našimi klientmi a pomáhať im dosiahnuť rast a úspech prostredníctvom poskytovania najlepších dostupných riešení na trhu.

Naša vízia

Naša vízia je poskytovať flexibilné a komplexné riešenia, ktoré prekonávajú očakávania a zabezpečujú špičkové služby vďaka našim kľúčovým kompetenciám.

Náš tím

Náš tím sa skladá z kvalifikovaných odborníkov, ktorí sa venujú všetkým aspektom budov a ich vnútorného vybavenia. Naše dlhoročné skúsenosti v kombinácii s mladíckym nadšením nám umožňujú efektívne pomáhať klientom posúvať ich biznis vpred.

0 rokov skúseností

0 a viac úspešných projektov

0 a viac spravovaných objektov

0 regionálnych centier

Pracovné prostredie, ktoré prekonáva očakávania

V našej kancelárii, umiestnenej v historickom objekte, sme sa rozhodli pre využitie moderných prvkov a materiálov, ktoré vytvárajú dokonalé spojenie medzi minulosťou a súčasnosťou. S cieľom vytvoriť elegantný a sofistikovaný interiér sme kombinovali klasické prvky s modernými materiálmi. Výsledkom je príjemné a komfortné pracovné prostredie, ktoré zaručuje nielen estetický dojem, ale aj zlepšenie produktivity a pohody zamestnancov.

Kvalita je pre nás prioritou

Poskytujeme služby, ktoré sú v súlade s európskymi a svetovými štandardmi, ktoré sa aktualizujú podľa najnovších trendov a technológií. Zabezpečujeme, aby naše riešenia boli v súlade s najvyššími normami kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia a aby sme splnili všetky legislatívne požiadavky a predpisy v danej oblasti.

Moderné technológie

Inovatívne riešenia pre prácu a život.

Tím expertov

Spolupráca a jednotnosť pre dosiahnutie spoločného cieľa.

Rýchly servis

Služby s krátkym časovým intervalom a okamžitou dostupnosťou.

Spoľahlivosť

Kvalita pre spokojnosť a dlhodobé vzťahy s klientmi.

Komplexnosť

Zabezpečenie dlhodobej funkčnosti a efektívnosti riešení.

Ľudskosť

Zameranie na ľudské hodnoty a potreby zákazníkov.

penta
YIT
zse
Takenaka
HB Reavis
Unicredit
Slovnaft
telekom
slovenská sporiteľna
enery
E.ON